Gazeta Klan Kosova

www.GazetaKlan.com

Administratori

Reagon Presidenca: Qeveria nuk është konsultuar me presidenten për letrën që e dërgoi në KiE

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se letra e Qeverisë së Kosovës dërguar në Këshillin e Evropës, nuk është konsultuar e as dakorduar me të, shkruan GazetaKlan.com “Presidentja Osmani përkrahë vetëm qëndrime dhe veprime paraprakisht të konsultuara,…

Gërvalla takon përfaqësuesit e CSU-së: U pajtuam që Kosova i ka përmbushur krejt kushtet për anëtarësim në KiE

Ministrja e punëve të Jashtme, ka takuar delegacionin nga landi i Bavarisë, përfaqësues të CSU-së dhe personalitete nga kultura, biznesi e politika në Gjermani, të udhëhequr nga ish-kryeministri bavarez, Gunther Beckstein. Gërvalla tha se në takim u fol për situatën…

“Heshtet” pengimi i votimit në veri nga drejtorët

aqedonisht Lajme Arbëri Ekonomi Kronikë Botë Rajon OpEd Karikatura Sport Futboll Basketboll Luftarake Sporte të tjera Kulturë Shtojca për Kulturë Magazina Lifestyle Kuriozitet Showbiz Horoskopi Auto Tech KTV LAJMET E MBRËMJES KOHA E LAJMEVE 60 MINUTA RICIKLIM SPORTI NË KTV…

Uncategorized

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!