Dalin 4 videot e Kapjes se Ushtarëve Rus nga Populli dhe Ushtria Ukrainas-e

Civilët ukrainas, të cilëve iu dorëzuan dje 18.000 pushkë automatike, tani kanë filluar të zënë robër lufte rusë.

#Ukrainë


Video 2


Video 3


Video 4


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x