Zjarri ka përfshirë autobusin urban të linjës që lidh “Ujin e Ftohtë” me hyrjen e qytetit të  Vlorës.

Autobusi ka qënë duke ecur në afërsi të komisariatit të Vlorës i mbushur me udhëtarë, kur në pjesën e pasme është dëgjuar një shpërthim dhe më pas janë përhapur flakë.

Fatmirësisht të gjithë udhëtarët kanë zbritur, ndërsa është lajmëruar zjarrëfikësja .Dyshohet që shkak i zjarrit është një qark elektrik. /albeu.com/

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x