Presidentja Osmani e Kryeministri Kurti takohen në Gërmi

Presidentja Osmani e Kryeministri Kurti takohen në Gërmi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me Presidenten Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti dhe Osmani janë parë duke pirë kafe bashkë në një nga restorantet në këtë park.

Këto fotografi që pretendohet se janë shkrepur sot.

Ndërkohë, vlen të theksohet se sot u raportua që koalicioni VV-Lista Guxo është ndarë për zgjedhje lokale.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x