VIDEO: Gruaja e Thaçit dhe Veselit e kallin kanaxheqin

Presidneti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli duket se keto ditë janë tejet te ngarkuar me agjenden politike, por si duket bashkëshortet e tyre nuk e kanê mendjen te politika.

Preokupimi i bashkëshorteve të tyre, është se cila të duket më bukur.
Ato sonte po shijojnë festën e dasmës se kanagjeqit të vajzes se deputetes se pdk, Sala Berisha Shala.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x