[VIDEO]Rrëfimi i një babai: Kërkova të shes tokën e veshkën… mos o Zot, si ta durosh vdekjen e vajzës

E çon ditën duke menduar për një formë sesi ta shpëtojë të bijën. Jeta e saj ka qenë mjerim dhe çdo ditë për këtë baba, është një thikë në shpirt. Sheh vajzën të shtrirë. Skolioza i ka prekur rëndë trupin. Dhimbjet janë të panumërta dhe sa e vështirë është për këtë burrë t’i mbajë në sy vuajtjet e të bijës.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x