Kryetari i degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë së bashku me Kryetarin e Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri, kanë nisur “peshkimin” e tyre para zgjedhjeve komunale që do të mbahen këtë vit.

Ata kanë arritur ta bindin dhe ta marrin në Lëvizjen Vetëvendosje ish nënkryetarin e nëndegës së LDK-së për Luginën e Ibrit, Fatmir Zekën.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x